הפרוייקטים שלנו

מה אנחנו עוד יודעים לעשות?

בניית אפליקציות

יש לכם רעיון שישנה את העולם? המתכנתים שלנו יבנו לכם אפליקציה חוצת פלטפורמות (כן, זה לא חלום – מדובר באפליקציה שמתאימה גם לAndroid וגם לiOS). מה זה אומר? במקום לשלם עבור 2 אפליקציות שונות, אנחנו נבנה לכם אפליקציה אחת! בעזרת טכנולוגיות חדשות ומתקדמות אנחנו מסוגלים לבנות לכם אפליקציה מדהימה שיכולה לרוץ גם על מכשירי אנדרואיד וגם על מכשירי אייפון. 

בניית אפליקציה לאייפון ובניית אפליקציה לאנדרואיד

אז כפי שכתבנו למעלה, למה לשלם על שני אפליקציות אם תוכלו לקבל אפליקציה אחת שתרוץ על שני פלטפורמות?

קידום אתרים SEO

דמיינו שיש לכם עסק פיזי הנמצא במקום כלשהו בישראל, בכל יום אנשים עוברים ליד העסק אך אף אחד לא נכנס אליו. כשמדובר בעסק פיזי יכולות להיות מספר סיבות – סיבה אחת היא שככל הנראה המיקום של העסק מוסתר ע”י איזשהו אובייקט (יש משהו שמסתיר אותו כמו הר, שלטים רבים וכדומה). סיבה נוספת היא שלא מכירים מספיק את העסק. כאשר אנחנו מדברים על קידום אתרים באינטרנט, אנחנו בעצם מתייחסים לזה כאל המיקום שלנו, אחד מהסיבות שעסק פיזי מצליח זה בגלל המיקום שלו – לכן ע”י קידום אורגני מוצלח, נוכל לגרום גם לעסק וירטואלי להצליח! ברגע שלקוחות רואים שהמיקום שלנו בגוגל מספיק גבוה – הם לא יהססו להכנס לעסק שלנו.

קידום אורגני או ממומן?

שאלה טובה. קידום אורגני יכול לקחת זמן – דרושה תשתית בסיסית טובה (מבנה טוב לאתר), מחקר מילות חיפוש, הקצאת לינקים, שיפור מהירות האתר, הוספת תכנים רבים לאתר. מדובר בדבר הכי טוב שאפשר לעשות לטווח הארוך! והכי חשוב שרוב הדברים שציינו למעלה הם בחינם. אז מה זה בעצם קידום ממומן? קידום ממומן אומר “רוצה כניסות לאתר? תשלם לנו”, בעצם אנחנו משלמים עבור כל קליק לאתר שלנו – וזאת כדי למשוך לקוחות אלינו. האופציה הזו יכולה להיות טובה גם לטווח הארוך אם יודעים להשתמש בה נכון.

צור קשר

אנחנו זמינים 24 שעות ביממה, במיוחד בשבילכם!

בקר אותנו

נשר, ישראל

התקשר אלינו

050-597-5550